Výzva na účasť
pre Mesto Trenčín

Letná a zimná výstroj pre príslušníkov Mestskej polície v Trenčíne

POZVÁNKA


Identifikácia verejného obstarávateľa:
Názov: MESTO TRENČÍN
Sídlo: Mierové námestie 2, 911 64 TRENČÍN
Zastúpené: Mgr. Richardom Rybníčkom, primátorom mesta Trenčín
IČO: 00312037
DIČ: 2021079995
(ďalej v texte len: „verejný obstarávateľ“)

Verejný obstarávateľ vyhlasuje podlimitnú zákazku. V tejto súvislosti si vás dovoľujeme pozvať na účasť vo výberovom konaní, ktoré sa uskutoční formou on-line elektronickej aukcie dňa 11.04.2014 09:30 hod.

V prípade vášho záujmu si preštudujte nižšie uvedené sekcie a vyplňte Prihlášku, ktorú nájdete v časti Prihláška tejto Pozvánky.

Po vyplnení Prihlášky, v ktorej si zvolíte svoje prístupové meno a heslo, vám bude podľa Priebehu zaslaný desaťmiestny prístupový kľúč, a až s týmito prístupovými údajmi môžete vstúpiť do elektronickej aukčnej siene na adrese https://trencin.proebiz.com.

Trenčín, dňa: 29.09.2023 18:32

Mesto Trenčín
Jana Molnárová
telefón: +421 326 504 265
e-mail: jana.molnarova@trencin.sk
Výzva na účasť
pre Mesto Trenčín

Letná a zimná výstroj pre príslušníkov Mestskej polície v Trenčíne

PREDMET


Predmetom on-line výberového konania sú tieto položky:
(Každú vloženú cenu je NUTNÉ POTVRDIŤ STLAČENÍM KLÁVESU ENTER!)

Uchádzač musí predložiť ponuku na všetky požadované služby/tovary/práce v požadovanom rozsahu, obsahu a kvalite a za podmienok uvedených v tejto pozvánke a priloženom návrhu zmluvy. Jeho ponuková cena musí zahŕňať všetky náklady na dodanie predmetu zákazky verejnému obstarávateľovi napr. najmä náklady na odobratie mier príslušníkov Mestskej polície v Trenčíne za účelom dodania správnych veľkostí tovarov, náklady predávajúceho na zabalenie predmetu kúpy pri doprave, náklady na dopravu tovaru a pod.

Rovnošata príslušníkov mestskej polície musí byť v súlade so zákonom č. 564/1991 Zb. o obecnej polícii v znení neskorších predpisov.


P. Č.NÁZOV POLOŽKYMJMNOŽSTVO
001. Košeľa krátky rukáv dvojfarebná

Bližšia špecifikácia položky:
Košeľa krátky rukáv dvojfarebná bledo -modrá kombinovaná s tmavo-modrou, s nášivkou erb a oblúk. Popis : Košeľa má na predných dieloch umiestnené na oboch stranách nakladané vrecká a v strede týchto vreciek sa nachádza sklad. Vrecká majú vystuženú príklopku so zapínaním na gombík. Príklopky sú tmavo -modrej farby. Výložky v plecnom šve sú vystužené, odopínateľné na gombík a sú tmavo- modrej farby, všité do plecného šva. Léga košele je v základnej farbe – bledo-modrej, po celej dĺžke so zapínaním na gombíky. Rukáv košele je ukončený tmavo- modrou légou. Na ľavom rukáve košele je umiestnená nášivka – erb a poloblúk. Na zadnom diely košele sa nachádza sedlo. Golier košele je všitý do stojačiku, ktorý je vystužený so zapínaním na gombík v tmavomodrej kombinácii. Nad ľavou príklopkou je umiestnené pútko, ktoré je odklápateľné a slúži na umiestnenie dierky na odznak. Zloženie košeľovina - materiál 50% bavlna, 50% pes
ks88.00
002.Polokošeľa dvojfarebná

Bližšia špecifikácia položky:
Polokošeľa dvojfarebná s krátkym rukávom ukončeným všitým rebrovitým lemom, trojmo prešitá na ramenách, podšitá stužkou okolo krku, rebrovito pletený golier so zapínaním na tri gombíky spevnené podšívkou s priamym vyšitím odznaku MsP Trenčín s číslom príslušníka mestskej polície, s priamym vyšitím rukávového erbu s poloblúkom podľa zákona na ľavom rukáve, s priamym vyšitím nápisu „MESTSKÁ POLÍCIA“ na chrbte obrysovým písmom, materiál zloženie 100% bavlna piqué
ks86.00
003.Viazanka bezpečnostná

Bližšia špecifikácia položky:
Viazanka bezpečnostná na gumičku, modrá, šírka 100mm, podšitá kvôli spevneniu, s kosticou vystužujúcou uzol, materiál 100% pes
ks88.00
004.Tričko cyklistické

Bližšia špecifikácia položky:
Tričko cyklistické, tmavomodré, min. gramáž 190 g/m2, bez bočných švov, 2- vrstvový 1x1 rebrovito pletený golier s elastanom, so sieťotlačou na chrbte bielym „METSKÁ POLÍCIA“, s priamou potlačou na srdci odznaku MsP Trenčín s číslom príslušníka mestskej polície, nášivku rukávového erbu s poloblúkom podľa zákona na ľavom rukáve, materiál zloženie 100% bavlna, veľkosti S až 3XL
ks43.00
005.Nohavice letné

Bližšia špecifikácia položky:
Nohavice letné – materiál vlna 45%, polyester 53%, lycra 2%, farba tmavomodrá, Pantone 19-4013TC, strih: Nohavice dlhé, nepodšité, s pukmi na predných a zadných dieloch nohavíc. Na predných dieloch sú umiestnené šikmé vrecká po obidvoch stranách, na každej strane s jedným odševkom, bez záhybov. Rázporok v predných dieloch je zapracovaný zipsom, ktorý je z vnútornej strany vypracovaný s podšitím. Zadné diely sú po obidvoch stranách tvarované s odšitím odševkov, s jedným vstrihnutým dvojvýpustkovým vreckom s dierkou uzapínateľnou na gombík. Bočný šev nohavíc je po celej dĺžke štepovaný na 1m, šev smeruje do zadného dielu nohavíc. Pásec v šírke 40mm je z vnútornej strany vypracovaný saténovou pásovkou a s pohyblivou sponou (pohyblivý pás). Pútka s dĺžkou 60mm sú rovnomerne rozložené po celom obvode pásca. Dolná dĺžka je ukončená a zapracovaná s našitím chránitkového pruhu.
ks43.00
006.Nohavice zásahové

Bližšia špecifikácia položky:
Nohavice zásahové (kapsáče), materiál bavlna 35%, polyester 65%, farba tmavomodrá, dlhého športového strihu, s čiastočnou gumou v páse, s umiestenými bočnými nakladanými vreckami s príklopkou so zapínaním na gombík a s bočným rozšírením. Na zadnom diely sú umiestnené dve priamo našité vrecká s príklopkou so zapínaním na gombík. Diely sú spevnené v prednej časti kolien a v zadnej sedacej časti. Pásec v šírke 40mm je z vnútornej strany vypracovaný pásovkou a s pohyblivou sponou (pohyblivý pás).Pútka s dĺžkou 60 mm sú umiestnené rovnomerne po celom obvode pásca. Vrchné vrecká sú šikmého strihu. Dolná dĺžka nohavíc je hladko zapracovaná.
ks8.00
007.Nohavice cyklistické

Bližšia špecifikácia položky:
Nohavice cyklistické , tmavomodrej farby, vnútorná sieťková podšívka, elastického nekrčivého materiálu, s označením na ľavej prednej nohavici reflexnou nášivkou s vyšitím „MESTSKÁ POLÍCIA“
ks6.00
008.Bunda prechodná

Bližšia špecifikácia položky:
Bunda prechodná - zloženie: 65% pes, 35% bavlna, materiál: vyzrážaná plášťovina, farba: tmavo-modrá
Popis: Bunda podšitá podšívkou. V hornej časti sú umiestnené nakladané vrecká s protiskladom a s vystuženými príklopkami so zapínaním na matné auto-moto gombíky. Nad ľavým vreckom je odopínateľné pútko s dierkou so suchým zipsom na služobný odznak. V dolnej časti bundy sú umiestnené dve vstrihuté dvojvypústkové vrecká so všitými zipsami. Rukávy bundy sú ukončené do vystuženej manžety so zapínaním na dva matné auto-moto gombíky. Na ľavom rukáve je našitá nášivka erbu mesta s poloblúkom. Zapínanie bundy je po celej dĺžke na zips, ktorý je prekrytý odopínateľným vystuženým prekladom so zapínaním na matné auto-moto gombíky rovnomerne rozložené po celej dĺžke. Dolná dĺžka bundy je tvarovaná s patentom a všitou gumou v bokoch. Golier bundy je vystužený a tvarovaný. Výložky na bunde sú odopínateľné, vystužené a v plecnom šve všité do prieramku. Vnútorné vrecká bundy sú na oboch stranách podšívky vstrihnuté. Zadný diel bundy je členený štepovaným sedlom vo vrchnej časti.
Na zadnom diely pod sedlom je priama potlač bielym „MESTSKÁ POLÍCIA“.
ks1.00
009.Nohavice zimné

Bližšia špecifikácia položky:
Nohavice zimné – materiál vlna 45%, polyester 55%, farba tmavomodrá, Pantone 19-4013TC, strih: Nohavice dlhé, podšité vyzrážanou 100% bavlnou, s pukmi na predných a zadných dieloch nohavíc. Na predných dieloch sú umiestnené šikmé vrecká po obidvoch stranách, na každej strane s jedným odševkom, bez záhybov. Rázporok v predných dieloch je zapracovaný zipsom, ktorý je z vnútornej strany vypracovaný s podšitím. Zadné diely sú po obidvoch stranách tvarované s odšitím odševkov, s jedným vystrihnutým dvojvýpustkovým vreckom s dierkou uzapínateľnou na gombík. Bočný šev nohavíc je po celej dĺžke štepovaný na 1m, šev smeruje do zadného dielu nohavíc. Pásec v šírke 40mm je z vnútornej strany vypracovaný saténovou pásovkou a s pohyblivou sponou (pohyblivý pás). Pútka s dĺžkou 60mm sú rovnomerne rozložené po celom obvode pásca. Dolná dĺžka je ukončená a zapracovaná s našitím chránitkového pruhu.
ks43.00
010.Pletený pulóver

Bližšia špecifikácia položky:
Pletený pulóver rovného strihu s dlhými rukávmi, s priekrčníkom riešeným do V-výstrihu. Dolný okraj pulóvra a dolné okraje rukávov začínajú pružným patentom. V priekrčníku pulóvra je našitý pružný lem. Pletenie je riešené strihaným jednolícnym úpletom a na pravej strane náprsnej časti je vypletené bielym MESTSKÁ POLÍCIA, na ramenách a lakťoch sú našité látkové aplikácie, na ľavej strane hrudníka je našité látkové vrecko s príklopkou, zloženie priadze vlna 50%, akryl 50%
ks14.00
011.Bunda zimná - pol pásová

Bližšia špecifikácia položky:
Bunda zimná - pol pásová
Materiál: 100% polyamide so záterom PU 160g/m2
Farba: tmavomodrá
Vodný stĺpec: 10000mm, po troch praniach 8000mm
Podšívka: 100% polyester
Zateplenie: vatelín
Strih: pol pásová zimná bunda rovného strihu dvakrát oteplená vatelínom, podšitá. Na ľavý predný diel je našitá léga so skrytým zapínaním na zips a auto-moto gombík(cvok). Bunda má dve náprsné nakladané vrecká s príklopkami všitými v sedle. Príklopky sú na auto-moto gombík. Dve bočné spodné dvojvýpustkové vrecká na zips. Golier so stojačikom podšitý modrým fleecom, vo vnútornom podšívkovom diely je vnútorné prsné vrecko. Výložky na bunde sú odopínateľné, vystužené a v plecnom šve všité do prieramku Rukávy bundy sú ukončené do vystuženej manžety so zapínaním na dva matné auto-moto gombíky. V sedle predného a zadného dielu je všitý reflexný pásik. Nad sedlom na srdcovej strane dierka na služobný odznak, na ľavom rukáve nášivka erb a poloblúk v zmysle zákona o OP. Zadný diel bundy je členený štepovaným sedlom vo vrchnej časti. Na zadnom diely pod sedlom je priamo našité označenie s bielym nápisom „MESTSKÁ POLÍCIA“.
ks1.00
012.Spodné funkčné termoprádlo

Bližšia špecifikácia položky:
Spodné funkčné termoprádlo, komplet dlhé nohavice, nátelník s dlhým rukávom, určené na samostatné nosenie, alebo ako prvá vrstva pod oblečenie, zloženie materiálu coolmax, micro polyester, elastan, farba tmavomodrá, čierna.
ks43.00
013.Košeľa dlhý rukáv

Bližšia špecifikácia položky:
Košeľa dlhý rukáv dvojfarebná bledo -modrá kombinovaná s tmavo-modrou, s nášivkou erb a oblúk. Popis : Košeľa má na predných dieloch umiestnené na oboch stranách nakladané vrecká a v strede týchto vreciek sa nachádza sklad. Vrecká majú vystuženú príklopku so zapínaním na gombík. Príklopky sú tmavo -modrej farby. Výložky v plecnom šve sú vystužené, odopínateľné na gombík a sú tmavo- modrej farby, všité do plecného šva. Léga košele je v základnej farbe – bledo-modrej, po celej dĺžke so zapínaním na gombíky. Rukáv košele je ukončený do vystuženej manžety tmavo- modrej farby so zapínaním na gombík. Na ľavom rukáve košele je umiestnená nášivka – erb a poloblúk. Na zadnom diely košele sa nachádza sedlo. Golier košele je všitý do stojačiku, ktorý je vystužený so zapínaním na gombík v tmavomodrej kombinácii. Nad ľavou príklopkou je umiestnené pútko, ktoré je odklápateľné a slúži na umiestnenie dierky na odznak. Zloženie košeľovina - materiál 50% bavlna, 50% pes
ks88.00
014.Čiapka zimná

Bližšia špecifikácia položky:
Čiapka zimná (kulich), hrubé pletenie, tmavomodrá, zloženie akryl 100%
ks10.00
015.Rukavice celokožené

Bližšia špecifikácia položky:
Rukavice celokožené, čierne, kozľacia koža, s podšívkou v zložení 70%vlna 30%akryl, ukončené úpletovou manžetou, päťprstové
ks9.00
016.Nylonový opaskový komplet

Bližšia špecifikácia položky:
Nylonový opaskový komplet obsahuje:
a./ nylonový opasok šírky 50mm, dvojitý z tvrdeného popruhu, dvojité zaistenie plastovou sponou a suchým zipsom
b./ softnylonové puzdro na zbraň Glock17, celá hlaveň je chránená a puzdro má na zadnej strane dve prevlečky na opasok pre dosiahnutie najlepšej stability puzdra na opasku. Puzdro má nastaviteľné a odnímateľné rýchlo-odopínanie pre čo najlepšiu bezpečnosť, spevnená hrana puzdra
c./ softnylonové puzdro na putá uzavreté príklopkou, uchytenie na opasok, plastový kryt klopy na ochranu proti oderu, dvojité istenie zapínania na zapínací gombík a suchý zips, mäkký základný materiál
d./ softnylonové puzdro na 40 alebo 50 ml kaser uzavreté príklopkou, uchytenie na opasok, plastový kryt klopy na ochranu proti oderu, dvojité istenie zapínania na zapínací gombík a suchý zips, mäkký základný materiál
e./ softnylonové puzdro na doklady ležaté s rozmerom 200x130x20 mm, uchytenie na opasok, plastový kryt klopy na ochranu proti oderu, dvojité istenie zapínania na zapínací gombík a suchý zips, mäkký základný materiál
f./ softnylonové puzdro na baterku + nočný policajný set, uchytenie na opasok, plastový kryt klopy na ochranu proti oderu, dvojité istenie zapínania na zapínací gombík a suchý zips, mäkký základný materiál.
g./ pútko na zavesenie obušku
ks10.00
017.Brigadírka okrúhla

Bližšia špecifikácia položky:
Brigadírka okrúhla, vrchný materiál 45% BA, 55% PES, podšívka: 100% viskóza, farba tmavo-modrá. Popis: Skladá sa z korunky, z dvoch postranných dielov, bočného pásiku, štítka, podbradníka a potítka. Na bočných stranách sú umiestnené vetracie otvory, v strede predného dielu je otvor pre upevnenie odznaku. Na bočnom pásiku je našitá čierno-biela šachovnica. Podbradník je pripevnený okolo dvoma zapichovacími gombíkmi.
ks76.00
018.Šiltovka 6-panelová

Bližšia špecifikácia položky:
Šiltovka 6-panelová, 100% bavlna, vrstvená bavlnená výstuha predného panelu, olemované vetracie otvory, plný profil, zapínanie na kovovú pracku, farba tmavomodrá, predný diel vyšitý strieborný odznak MsP, po stranách vyšitá čierno-biela šachovnica
ks39.00
019.Dámsky klobúčik

Bližšia špecifikácia položky:
Dámsky klobúčik, tmavomodrý, tvarovaný, materiál 100% králičia srsť, lemovaná stuhou s čierno-bielou šachovnicou, v strede predného dielu sú otvory pre upevnenie odznaku
ks4.00
020.Sukňa policajná

Bližšia špecifikácia položky:
Sukňa policajná sukňa dámska, materiál tmavomodrý plátnová väzba, vlna 45%, polyester 52%, lycra 3%, podšívka 100% polyester, s rovným strihom podšitá s podšívkou po celej dĺžke, v páse tvarovaná s odševkami na prednom a zadnom diely. V strednom šve zadného dielu je v rázporku zapracovaný kovový zips a smerom k dolnej dĺžke je umiestnený prekrytý rázporok. Pásec v šírke 30mm je po celom obvode hladký so zapínaním na gombíky v zadnom diely. Bočné švy sukne sú rozžehlené, neštepované. Dolná dĺžka sukne je ukončená zažehlením obojstranne lepivou mriežkou.
ks2.00Výzva na účasť
pre Mesto Trenčín

Letná a zimná výstroj pre príslušníkov Mestskej polície v Trenčíne

PRÍLOHY


1. Príloha výzvy na účasť - Kúpna_zmluva_-_letná_a_zimná_výstroj.docx

Výzva na účasť
pre Mesto Trenčín

Letná a zimná výstroj pre príslušníkov Mestskej polície v Trenčíne

PODMIENKY ÚČASTI V E-AUKCII A KRITÉRIÁ


PODMIENKY ÚČASTI V E-AUKCII:
Uchádzač musí počas Vstupného kola (najneskôr do jeho skončenia) predložiť verejnému obstarávateľovi aktuálny doklad o oprávnení poskytovať služby/dodávať tovary alebo uskutočňovať práce, ktoré sú predmetom obstarávania. Uchádzači, ktorí túto podmienku nesplnia (a nepriložia tento požadovaný doklad), budú zo zákazky vylúčení ešte pred začiatkom Aukčného kola.

Úspešný uchádzač je povinný v lehote do 5 pracovných dní odo dňa ukončenia elektronickej aukcie doručiť verejnému obstarávateľovi (na podateľňu MsÚ v Trenčíne, príp. administrátorovi tejto e-aukcie) návrh zmluvy, ktorý bude vyhotovený v súlade s návrhom zmluvy, ktorý je priložený k tejto pozvánke. Pre odstránenie pochybností uvádzame, že deň, v ktorom bola ukončená el. aukcia sa do lehoty 5 pracovných dní nezapočítava (t.z. prvým dňom lehoty je nasledujúci pracovný deň). Návrh zmluvy musí byť predložený v počte vyhotovení, ktorý je uvedený v Záverečných ustanoveniach návrhu zmluvy.

Zmluvy musia byť podpísané účastníkom/účastníkmi, jeho štatutárnym orgánom alebo členom štatutárneho orgánu alebo iným zástupcom účastníka, ktorý je oprávnený konať v mene účastníka v záväzkových vzťahoch.

Úspešný uchádzač je povinný do predložených návrhov zmlúv uviesť cenu/ceny za predmet súťaže, ktorá bude totožná s cenou/cenami, ktorú uviedol ako návrh na plnenie kritéria na vyhodnotenie ponúk v okamihu ukončenia el. aukcie.

V prípade, ak počas lehoty viazanosti ponúk odstúpi úspešný uchádzač od ponuky, resp. od uzavretia zmluvy s verejným obstarávateľom, vyhradzuje si verejný obstarávateľ právo uzavrieť zmluvu s uchádzačom, ktorý sa umiestnil v hodnotení ponúk ako ďalší v poradí z ostatných vyhodnocovaných ponúk – t. z. spomedzi neúspešných uchádzačov. V tomto prípade má teda verejný obstarávateľ právo (nie povinnosť) uskutočniť nové vyhodnotenie ponúk. Za odstúpenie uchádzača od zmluvy považuje verejný obstarávateľ najmä tieto situácie, ak:
- uchádzač odstúpi od svojej ponuky vyhlásením doručeným verejnému obstarávateľovi,
- uchádzač odmietne uzavrieť s verejným obstarávateľom zmluvu,
- ak úspešný uchádzač v lehote do 5 pracovných dní odo dňa ukončenia elektronickej aukcie nedoručí verejnému obstarávateľovi určený počet vyhotovení návrhu zmluvy, ktoré budú vyhotovené v zmysle vyššie uvedených pokynov.


KRITÉRIÁ NA VYHODNOTENIE PONÚK V ELEKTRONICKEJ E-AUKCII:
- Jediným kritériom na vyhodnotenie ponúk je cena za celý predmet zákazky (e-aukcie).
- Návrh svojej vstupnej cenovej ponuky musíte vložiť najneskôr do konca vstupného kola.

- Uchádzač predkladá cenovú ponuku vrátane DPH. Víťazom e-aukcie je ten, kto ponúkne najnižšiu celkovú cenu za celý predmet elektronickej aukcie vrátanie DPH. Platcovia DPH uvádzajú ceny vrátane DPH.

Predpokladaná hodnota zákazky je 13.258,86 ,- € bez DPH.

V prípade, ak ponuková cena uchádzača vrátane DPH bude v momente ukončenia el. aukcie vyššia ako predpokladaná hodnota zákazky určená verejným obstarávateľom, ku ktorej sa pripočíta DPH, môže verejný obstarávateľ považovať takúto ponuku za neprijateľnú a má právo neprijať ju.

Navrhovanú cenu predmetu zmluvy nie je možné navýšiť počas trvania zmluvy, a to ani v dôsledku registrácie úspešného uchádzača za platiteľa DPH.

POŽIADAVKY NA PREDMET ZÁKAZKY:
Verejný obstarávateľ vyžaduje, aby víťazný uchádzač dodal na ukážku do miesta dodanie predmetu zákazky: Mestská polícia Trenčín, Hviezdová č. 129/2, 911 01 Trenčín (Mgr. Zdenko Marousek, tel.:+421 902 911 023) do 3 pracovných dní po ukončení aukcie vzorky týchto tovarov:

p. č. 1 - Košeľa krátky rukáv dvojfarebná – požadujeme 1 ks vzorky tovaru
( t. z. 1 ks - Košeľa krátky rukáv dvojfarebná)
p. č. 2 - Polokošeľa dvojfarebná - požadujeme 1 ks vzorky tovaru
( t. z. 1 ks - Polokošeľa dvojfarebná)
p. č. 4 - Tričko cyklistické - požadujeme 1 ks vzorky tovaru
( t. z. 1 ks - Tričko cyklistické)
p. č. 5 - Nohavice letné – požadujeme vzorku látky 10 x 10 cm
p. č. 6 - Nohavice zásahové – požadujeme vzorku látky 10 x 10 cm
p. č. 8 - Bunda prechodná – požadujeme vzorku látky 10 x 10 cm

p. č. 9 - Nohavice zimné – požadujeme vzorku látky 10 x 10 cm
p. č. 11 - Bunda zimná - pol pásová – požadujeme vzorku látky 10 x 10 cm
p. č. 13 - Košeľa dlhý rukáv – požadujeme 1 ks vzorky tovaru
( t. z. 1 ks - Košeľa dlhý rukáv)

Dodanie vzorky slúži na to, aby verejný obstarávateľ mohol posúdiť, či ponúkaný tovar spĺňa požadované parametre, určené verejným obstarávateľom. V prípade ak nebudú predložené všetky verejným obstarávateľom požadované vzorky, alebo predložené vzorky nebudú spĺňať minimálne parametre požadované verejným obstarávateľom bude ponuka uchádzača vylúčená z dôvodu nesplnenia podmienok na predmet zákazky. V tomto prípade si verejný obstarávateľ vyhradzuje právo na predloženie vzoriek a uzavretie zmluvy s uchádzačom, ktorý sa umiestnil v hodnotení ponúk ako ďalší v poradí z ostatných vyhodnocovaných ponúk – t. z. spomedzi neúspešných uchádzačov. V tomto prípade má teda verejný obstarávateľ právo (nie povinnosť) uskutočniť nové vyhodnotenie ponúk.


OSTATNÉ PODMIENKY:
Uchádzači nemajú právo na úhradu akýchkoľvek nákladov spojených s účasťou v tejto súťaži.
Výzva na účasť
pre Mesto Trenčín

Letná a zimná výstroj pre príslušníkov Mestskej polície v Trenčíne

PRIEBEH


Výberové konanie prebehne formou elektronickej nákupnej aukcie. Po vyplnení a odoslaní prihlášky do výberového konania mu bude zaslaný desaťmiestny prístupový kľúč.

Vstupné kolo
08.04.2014 15:30 bol sprístupnený e-aukčný portál pre zadávanie vstupných ponúk, pričom každý uchádzač vidí iba svoju ponuku. V tomto kole môžu uchádzači svoje ponuky a voliteľné podmienky ľubovoľne meniť. V tomto kole je nutné vložiť do svojej aukčnej siene elektronické dokumenty požadované verejným obstarávateľom (napr. aktuálny doklad o oprávnení poskytovať služby/dodávať tovary alebo uskutočňovať práce, ktoré sú predmetom obstarávania). Uchádzači, ktorí túto podmienku nesplnia (a nepriložia tento požadovaný doklad), budú zo zákazky vylúčení ešte pred začiatkom Aukčného kola.

Kontrolné kolo
Od 11.04.2014 08:30 prebehne Kontrolné kolo, ktoré slúži na to, aby verejný obstarávateľ skontroloval uchádzačmi predložené doklady (najmä či uchádzači k ponukám priložili doklady o oprávnení poskytovať služby/dodávať tovary alebo uskutočňovať práce, ktoré sú predmetom obstarávania) a na to, aby boli z obstarávania vylúčení uchádzači, ktorí nesplnili podmienky účasti.

Aukčné kolo
11.04.2014 09:30 bude on-line výberové konanie začaté a všetkým uchádzačom sa zobrazí najnižšia cenová ponuka (pri každej položke), celková najnižia ponuka a celkové poradie. V priebehu 20 min. majú jednotliví uchádzači možnosť svoje ponuky ešte upravovať (iba smerom dole). Nová cenová ponuka položky nemôže byť zhodná s aktuálnou minimálnou cenou (pri položke a rovnako pri celkovej cene predmetu tendru).

Minimálny krok zníženia cenovej ponuky
Jednotkovú cenu je možné znižovať minimálne o 0.50 %.
(Minimálny krok zníženia jednotkovej ceny je vo vzťahu k ponuke uchádzača, t. z. z ceny/cien Vašej ponuky.)

Maximálny krok zníženia cenovej ponuky
Maximálny krok nie je stanovený. V prípade, ak však jedným krokom bude chcieť uchádzač znížiť svoju ponukovú cenu o viac ako 50%, bude na túto skutočnosť softvérom automaticky upozornený, a ak napriek upozorneniu potvrdí správnosť svojej ceny, bude táto cena akceptovaná. Upozornenie sa vzťahuje k cenovej ponuke účastníka, nie k minimálnej ponuke v sieni.

Predlžovanie
Aukčné kolo bude predĺžené o 2 min. pri akejkoľvek zmene ceny v posledných 2 min.

Platnosť prístupových kľúčov
Prístupové kľúče expirujú po 30 dňoch od ukončenia výberového konania. Po tejto dobe už nebude možné sa do e-aukčnej siene prihlásiť. Pokiaľ máte záujem o vytlačenie Vášho protokolu o účasti v e-aukcii a histórie e-aukčného prípadu, odporúčame vám si ich vytlačiť ihneď po skončení e-aukcie.
Výzva na účasť
pre Mesto Trenčín

Letná a zimná výstroj pre príslušníkov Mestskej polície v Trenčíne

KONTAKTY


Verejným obstarávateľom výberového konania je:
Mesto Trenčín
Mierové námestie 2
911 64 Trenčín
Slovensko

Všetky otázky o predmete elektronického výberového konania Vám zodpovie:
Jana Molnárová
telefón: +421 326 504 265
e-mail: jana.molnarova@trencin.sk

Výzva na účasť
pre Mesto Trenčín

Letná a zimná výstroj pre príslušníkov Mestskej polície v Trenčíne

PRIHLÁŠKA


Na účasť v elektronickom výberovom konaní je nutné vyplniť prihlášku, ktorú si môžete zobraziť TU.

Uchádzačom bude po vyplnení a odoslaní prihlášky zaslaný desaťmiestny prístupový kľúč.

Pred prihlásením si skontrolujte nastavenie Vášho internetového prehliadača. Aby vám systém fungoval správne, je nutné mať v prehliadači zapnuté "cookies." Viac informácií nájdete v záložke Návod.
Výzva na účasť
pre Mesto Trenčín

Letná a zimná výstroj pre príslušníkov Mestskej polície v Trenčíne

NÁVOD


TECHNICKÉ NÁROKY E-AUKČNÉHO SW PROE.BIZ
Váš počítač musí byť pripojený na Internet. Na bezproblémovú účasť je nutné mať v počítači nainštalovaný jeden z podporovaných webových prehliadačov:

- Microsoft Internet Explorer verze 7.0 a vyššia (http://microsoft.com/ie)
- Mozilla Firefox 13.0 a vyššia (http://firefox.com)
- Google Chrome (http://google.com/chrome)

Ďalej je nutné mať nainštalovaný Adobe Flash Player (http://get adobe.com/flashplayer), v prehliadači povolené vyskakovacie okná a zapnuté cookies. Návod ako cookies vo webovom prehliadači povoliť nájdete na http://podpora.proe.biz v časti Nastavenie pod položkou Nastavenie cookies.

Správna funkčnosť iných prehliadačov je možná, avšak nie je garantovaná. Prosíme, použite radšej niektorý z odporúčaných prehliadačov. Verejný obstarávateľ nenesie zodpovednosť za prípady, ak uchádzačovi vzniknú počas el. aukcie problémy v dôsledku technických problémov na strane uchádzača (napr. použitie iného ako odporúčaného prehliadača, výpadok internetového pripojenia a pod.)

AKO SA PRIHLÁSITE DO ELEKTRONICKÉHO VÝBEROVÉHO KONANIA
V sekcii PRIHLÁŠKA tejto pozvánky kliknite na TU. Dostanete sa do svojho prihlasovacieho formulára. Tu vyplňte požadované údaje, potvrďte súhlas s Pravidlami on-line výberových konaní PROe.biz a prihlášku odošlite. Týmto je Vaša firma prihlásená do elektronického výberového konania.

Súčasťou Prihlášky je zvolenie prístupového mena a hesla (min. dĺžka mena aj hesla je 8 znakov). Pomocou týchto údajov môžete následne (po doručení kľúča) vstúpiť do e-aukčnej siene. Odporúčame Vám zvoliť si zapamätateľné meno aj heslo, nepoužívajte, prosím, medzery ani diakritické znaky (č, ž , á, atď.).
Svoje prihlasovacie údaje si zapamätajte!

AKO VSTÚPIŤ DO E-AUKČNEJ SIENE?
Pre vstup do e-aukčnej siene použite internetový odkaz (adresu) v časti POZVÁNKA tejto pozvánky. Kliknutím na ňu sa Vám otvorí internetový prehliadač na adrese e-aukčnej siene verejného obstarávateľa. Bude potrebné zadať prístupové údaje (meno, heslo – zvolíte si sami v prihláške a kľúč – bol Vám doručený e-mailom po vyplnení prihlášky). Pokiaľ tieto údaje zadáte správne (heslo aj kľúč sú skryté), prebehne autentifikácia a otvorí sa Vám e-aukčná sieň. Desaťmiestny kľúč môžete kopírovať (napr. pomocou kláves Ctrl+C) z e-mailu a následne vložiť do príslušného políčka (Ctrl+V). Do e-aukčnej siene sa nedá vstúpiť pred začiatkom e-aukcie (začiatkom býva obvykle Vstupné kolo).
V prípade akýchkoľvek komplikácií kontaktujte, prosím, administrátora. Kontakt naňho nájdete v časti KONTAKTY.

AKO SA Z E-AUKČNEJ SIENE ODHLÁSIŤ?
Odhlásenie preveďte pomocou tlačidla LOGOUT, ktoré sa nachádza v pravom hornom rohu e-aukčnej siene. Pokiaľ odhlásenie prevediete zatvorením okna internetového prehliadača, do e-aukčnej siene sa bude možné znovu prihlásiť až za 1 minútu.

ČO MÔŽETE VO VSTUPNOM KOLE?
Vstupné kolo slúži na zadanie vstupných cenových ponúk a voliteľných podmienok. V tomto kole si môžete prehliadnuť a vyskúšať prácu v e-aukčnom prostredí. Zvlášť sa sústreďte na čas do konca kola. Tento časový údaj sa mení obvykle v rozmedzí 3 - 5 sekúnd (pokiaľ do ukončenia kola ostáva menej než 24 hodín). Pokiaľ sa tak nedeje, pravdepodobne máte prerušené spojenie a bude potrebné sa do e-aukčnej siene znovu prihlásiť.

V tomto kole je Vašou povinnosťou zadať vstupné cenové ponuky. Každú vloženú cenu je NUTNÉ POTVRDIŤ STLAČENÍM KLÁVESU ENTER! Vo Vstupnom kole je možné ceny aj voliteľné podmienky ľubovoľne meniť a upravovať. Uvidíte iba svoje cenové ponuky. Pokiaľ je názov položky podčiarknutý, kliknutím naňho sa Vám zobrazí poznámka k položke (obvykle ďalšie upresňujúce informácie, príp. fotka, príloha, apod.).

Voliteľné podmienky zadávajte kliknutím na riadok danej podmienky v pravom stĺpci (pokiaľ nie je podmienka vyplnená, je zobrazené v danom políčku slovo „Zmeniť“ alebo je políčko prázdne).

ČO MÔŽETE V KONTROLNOM KOLE
Toto kolo slúži verejnému obstarávateľovi. Účastníci v tomto kole nemôžu svoje ponuky meniť.

ČO MÔŽETE V AUKČNOM KOLE?
V Aukčnom kole už môžete upravovať svoje cenové ponuky iba smerom nadol.

Vaša nová cenová ponuka položky nemôže byť zhodná s aktuálnou minimálnou cenou.

V priebehu on-line výberového konania prosím sledujte:
čas do konca kola - jeho zmena potvrdzuje Váš kontakt s e-aukčným systémom.
V prípade, že sa čas zastaví, stlačte kláves F5 pre obnovenie zobrazenia siene.
Komunikácia s administrátorom - nástroj pre komunikáciu s administrátorom. Tu môžete on-line komunikovať s administrátorom.

Celý priebeh on-line výberového konania od odoslania pozvánok až po ukončenie je zaprotokolovaný do histórie. Všetky prevádzané operácie sú zaznamenávané s presnosťou na sekundy. Po ukončení on-line výberového konania Vám bude ponúknutá možnosť zobrazenia histórie a protokol Vašej účasti.

Aukčné kolo býva obvykle predlžované. Bližšie informácie o predĺžení nájdete v časti PRIEBEH.

Z technickej podstaty fungovania internetových systémov neodporúčame čakať s vkladaním cien v e-aukčnej sieni na posledné sekundy prebiehajúceho kola. Takto zadané hodnoty nemusia dôjsť včas k serverovým systémom - napr. z dôvodu spomalenia internetového pripojenia, oneskorenej odozve webového prehliadača, resp. operačného systému.

AKO VLOŽIŤ PRÍLOHU?
V prípade, ak potrebujete radu ohľadom vloženia prílohy, prosím, kontaktujte Hotline (+421 220 255 999). Tieto požiadavky sú riešené operatívne.

V PRÍPADE TECHNICKÝCH PROBLÉMOV V PRIEBEHU ON-LINE VÝBEROVÉHO KONANIA SA OBRACAJTE NA ADMINISTRÁTORA. SPOJENIE NAŇHO NÁJDETE V ČASTI KONTAKTY.